Mantras en Chants

Mantras (Mantra's) De meest gevraagde en veelal ook mooiste Mantra muziek CD's staan hier vermeld. Maar kijk ook eens op verschillende mantra artiesten overzichtspagina's op onze website. Daar staan ook vele juweeltjes tussen. 

Night in Ram Das Puri (Mirabai Ceiba)

SV 4157
!
mirabai-ceiba-night-in-ram-das-puri-kopen
Mirabai Ceiba Night in Ram Das Puri
Night in Ram Das Puri is een uitnodiging om de heilige ruimte/energie van Guru Ram Das binnen te treden om je ziel te reinigen en liefde en vrede in je leven te manifesteren. Op deze CD staan twee prachtige lange versies van Mirabai Ceiba's Guru Guru Wahe en Ajai Alai. In het booklet staan instructies en foto's voor het gebruik bij meditatie.

Gyuto Monks of Tibet

NE 3106
!
gyuto-monks-of-tibet-pure-sounds
Gyuto Monks of Tibet
De Gyuto Monks of Tibet zijn meesters in het diep harmonic boventoon chanting. Het geluid dat zij met hun stemmen maken wordt vergeleken met trilling (resonatie) van een zware drum of didgeridoo. Van de Gyuto Monks of Tibet wordt gezegd dat hun gezang een transformerend en helend effect heeft, waarbij "onzuiverheden" worden verwijderd om zo het pad naar verlichting vrij te maken. Deze CD is een pure opname, er zijn dus geen instrumenten e.d. toegevoegd.

Self Healing Tara

PH 11090
!
self_healing_tara
Self Healing Tara (United Peace Voices) Verschillende Tara prayer/mantra's uitgevoerd door o.a. Lama Gangchen Rinpoche, Lama Caroline, Sharon Dawson.

Mantras for Precarious Times (Deva Premal)

BESTSELLER
PM 14015
!
mantras_for_precarious_times_deva_premal
Mantras for Precarious Times (Deva Premal)
Zeven Mantras speciaal door Devea Premal geselecteerd en gezongen om ons te ondersteunen in deze uitdagende tijd.Iedere mantra is "gechanted" voor de gehele mala, dus 108 keer. 'I offer them with the prayer that they will inspire and bless your life, as they have mine. And as my dear friend Sharon Gannon says: THE POWER IS IN THE REPETITION. With love and blessings, Deva'

The Medicine Of Sound (Venerable Choesong)

PMCD 0032
!
the-medicine-of-sound-venerable-choesong

The Medicine Of Sound (Venerable Choesong)

Deze CD en bijgevoegd boekje (Engels) bieden je de mogelijkheid om kennis te maken met Tibetaanse healing; de kracht van mediteren en gebed, het gebruik van klankschalen en het zingen van de boeddhistische mantra’s.  De CD is samengesteld en wordt uitgevoerd door Venerable Choesang, een boeddhist sinds de vroege zestiger jaren, die het geluk had om te kunnen leren van enkele grote meesters die tegelijkertijd met Zijne Heiligheid de Dalai Lama uit Tibet wegvluchtten.

A Hundred Blessings (Mirabai Ceiba)

SV 4124
!
a-hundred-blessings-mirabai-ceiba
A Hundred Blessings (Mirabai Ceiba)
Prachtige muziek voor een leven vol schoonheid en spirituele diepgang. Opnieuw een hoogtepunt van de muzikale diepte en devotionele liederen door het duo Mirabai Ceiba (Markus & Angelika)

Inner Fulfilment (Mantra Woman) (Madhava)

PMCD 0057
!
inner-fulfilment-mantra-woman

Inner Fulfilment (Mantra Woman) (Madhava)

Inner Fulfilment Mantra Woman van Madhava is rijk aan Indiase muziek en chants. Madhava laat de mantra’s samenvloeien met de gebruikte traditionele instrumenten zoals sitar, gitaren, fluiten, violen, accordeon, tabla en percussie. Alles in het ware gevoel van Nada Brahma, het bereiken van de eeuwige gelukzaligheid.

Mantra (John Richardson)

NWCD 228
!
228-mantra
Mantra (John Richardson): Mantra's zijn eeuwenoude gezangen. De kracht ligt in het herhalen en zoeken naar de juiste chakra. Twee mantra's: "Radhe shyam"en "Monsoon".

Deze CD is een krachtige westerse mantra, heeft een heldere en duidelijke tekst, immers elke dag behoort voor u te schijnen met een krachtig licht. Vandaar dat de vader van Pia, John Richardson, deze woorden extra kracht wil geven.

 

Deva Premal & Mitten In Concert CD met DVD

PM 14014
!
deva_premal_mitten_in_concert
Deva Premal & Mitten In Concert. Deze CD met bonus DVD brengen de hoogtepunten van Deva Premal & Mittens optredens met hun vaste partner Manose tijdens de wereldwijde tournees van de afgelopen 4 jaar in geluid en beeld.
Er zijn 6 geheel nieuwe en nog niet eerder uitgegeven songs zoals het simulerende Om Shree Dhanvantre Namaha Mantra en In the Light of Love opgenomen.

Heart Sutra (Ashima)

CD 10915
!
heart-sutra-ashima
Heart Sutra (Ashima) Ashima the Voice zingt op deze CD één van de belangrijkste sutra's is van het Boeddhisme, The Heart Sutra.
Ashima wordt ook wel de nieuwe "ster" aan de mantra-hemel genoemd, haar krachtige stem raakt velen. Track twee is een Manjushi Prayer inclusief het Om Mani Peme Hung. Dit is haar tweede CD.

Narayana (Bhakti Music)

ORM 65622
!
10-03-12-narayana
Narayana (Bhakti Music)
De diepgevoelde mantra’s op Narayana helpen blokkades op te heffen waardoor je je gelukkiger voelt. Zing mee of luister naar tien oude, traditionele mantra’s en laat je kalmeren en inspireren. De mantra's worden begeleid door gitaar, percussie, cello, piano en fluit. Bhakti Music, onder de bezielende leiding van Deep, maakt muziek gebaseerd op oude, originele teksten van de Veda en de Tibetaanse cultuur. Ze nodigt vaak andere artiesten uit om met haar mee te zingen wat de muziek warmer en meer inspirerend maakt.

Adhara (Nirinjan Kaur)

SV 4112
!
10-04-02-adhara
Adhara (Nirinjan Kaur)
Nirinjan Kaur heeft op deze CD een rijke, krachtige en dieprakende serie kundalini chants, Gurbani Kirtan en divotional songs samengebracht. Chello, akoustische gitaar, bansuri fluit, sarangi, sitara en nyckelharp zijn de meest gebruikte instrumenten. Deze CD is geschikt voor begeleiding bij Yoga en Meditatie.

Mantra Masala (Sada Sat Kaur)

SV 4104
!
10-04-02-mantra-masala
Mantra Masala (Sada Sat Kaur)
Mantra Masala, is gevuld met een sprankelende mix van levendige en moderne wereld-beat ritmes voor yoga en dans, en zoet, vreedzame geluiden voor meditatie. Sada Sat Kaur’s expressieve en diepe stem, hemelse melodieën en prachtige muziek zal je vullen met vreugde en inspiratie. De perfecte cd voor beoefening van yoga, in je auto en ontspanning. Mantra Masala is een wonderlijk mooie manier om je te verbinden met de Oneindige.

Dust at Your Feet (Tanmayo)

SV 2255
!
10-04-02-dust-at-your-feet
Dust at Your Feet (Tanmayo)
Dust at Your Feet is een zacht venster in het diepe verlangen van de ziel op zoek naar het goddelijke. Tanmayo's rijke vocalen zijn verpakt in mooi gespeelde instrumenten zoals haar eigen viool met ongelooflijke sarod, bamboefluit, en spookachtig gespeelde keyboard. Tanmayo’s inspiratie komt  uit haar rijke Schotse achtergrond en haar jaren studeren in India en dit heeft ze combineert met eigen poëzie met gezangen uit een rijk aanbod van verschillende godsdiensten. Dust at your Feet is haar debuut-cd.

21 Tara Prayers

PH 11058
!
21taraprayer
21 Tara Prayers (United Peace Voices); Op deze CD staan de 21 Tara 'Prayer in verschillende muziekstijlen. De tekst van de 21 Tara Prayer staat in het booklet.

The special energy of Tara is the key to overcome all our outer, inner and secret fears.

 

 

Anand (Snatam Kaur)

SV 1700
!
anand snatam kaur
Anand (Snatam Kaur); Heerlijk om zomaar naar te luisteren, maar het is zoveel meer. Anand of Bliss betekent zoveel als dát bewustzijn bereiken. Wat alleen bereikt kan worden als elk woord, elk gebaar en elke actie het licht en de reis van je ziel ondersteunt.
Luisteren naar deze wondermooie CD laat je diep gaan in je eigen zelf en je komt er rijker uit. Een mooie versie van Guru Ram Das, die een prachtige achtergrond biedt voor meditaties, eind van yogasessie etc. En een swingende Mul Mantra. Luisteren dus....

Moola Mantra (Deva Premal)

PM 14012
!
moola mantra deva premal
Moola Mantra (Deva Premal); De Moola Mantra is ontstaan uit de visies van de avatars Sri Bhagavan en Sri Amma. Hun visie van Oneness (eenheid) is er één die alle spirituele wegen, religies en tradities eert.
Deze CD is door Deva Premal opgedragen aan deze twee bijzondere mensen, die door hun liefde en onvoorwaardelijke grace de harten van menigeen geopend hebben.

Feeling Good Today (Snatam Kaur)

SV 1930
!
feeling_good_today_snatam_kaur
Feeling Good Today (Snatam Kaur) Mantras en liedjes voor kinderen. Een vrolijke CD waarop Snatam Kaur haar magische stem een groep zingende kinderen begeleid.

Deze CD is geschikt voor kinderen van alle leeftijden (6-106). Positieve affirmaties en universele boodschappen verweven in vreugdevolle muziek. Probeer maar eens niet mee te zingen....

Big Om of Tibet (Tibetan Om Singing)

ETHIC 19707
!
big om of tibet
Big Om of Tibet (Tibetan Om Singing); Tibetaanse monniken en nonnen zingen spirituele Om-chants, Gebeden en Mantras. Authentieke opnames gemaakt in een Boeddhistisch klooster in de Himalaya.

 

 

Celtic Mantras (Sarva-Antah)

ORM 65262
!
celtic mantras

Celtic Mantras (Sarva-Antah): Eeuwenoude woorden van de Kelten komen tot leven op een unieke manier. Geniet van deze hartverwarmende mantra’s en stel je open voor hun zegeningen en bescherming.

De wijsheid en spirituele krachten van onze voorouders was de belangrijkste inspiratiebron voor dit album. Met instrumentale begeleiding van gitaar, Keltische harp, bodhran, djembé, tin whistles en viool.

Dakshina (Deva premal & mitten)

PM 14010
!
dakshina
Dakshina (Deva Premal and Mitten): Acht prachtig uitgevoerde chants. Deva Premal's visie voor dit heerlijke album, is de `goeroe van binnen' in al zijn multi-dimensionele aspecten te eren, en om haar diepe respect te betonen aan dat wat alle spirituele wegen verbindt.
Daarom zingt ze de lof van Lord Krishna, van Padma Sambhava van Tibet, van Saraswati, de hindoe godin van de muziek, van Lord Shiva die illusies vernietigt, van goeroe Granth Sahib, etc. Haar muziek gaat diep, is spiritueel vervoerend en hartstochtelijk.

Dcham Sem (Dechen Shak-Dagsay)

ETHIC 10405
!
dcham sem
Dcham Sem (Dechen Shak-Dagsay): Inner Peace through the Power of Compassion. Prachtige Tibetaanse Mantra's gezongen door Dechen Shak-Dagsay.

1. Dorje Sum Kyi Ngag (The Tree Vajras)
2. Drolmae Toepa (Praise to Tara)
3. Dcham Sem M nlam (The Prayer for the Great Compassion)
4. Chenresi Kyi Sung Ring (The Long Avalokiteshvara Mantra)
5. Men-Lha Kyi Sung Ring (The Long MedicineBuddha Mantra)
6. Sanghe Tsen Nga (Buddha Mantra)
7. Namse Kyi Tsen Ngag (The Mantra For Wealth)
8. Dorje Sempae Yig Gya (The Long Vajra-Sattva Hundred Syllable Mantra)

Dewa Che (Dechen Shak-Dagsay)

ETHIC 19920
!
dewa che
Dewa Che (Dechen Shak-Dagsay); Universal healing power of tibetan mantras, gezongen door the Tibetan Voice Dechen Shak-Dagsay.
Als dochter van een verbannen Tibetaanse Lama, leeft zij al jaren in Zwitserland. Zij houdt echter de traditie van haar Tibet levend door op meest authentieke wijze Tibetaanse Mantra's in het Sanskriet te zingen. Summier georkestreerd met Tibetaanse instrumenten klinken haar Mantra's haast breekbaar, maar o zo mooi. Deze CD raakt je tot in het diepst van je wezen. Luister en krijg ook kippenvel.....

Embrace (Deva Premal & Mitten)

PM 14005
!
embrace
Embrace; 8 mantra's door Deva Premal & Miten. Embrace is het lang verwachte album van Deva Premal na het wereldwijde succes van Love is Space en The Essence.

Deva Premal haar prachtige stem is voller en vaster dan ooit tevoren. Embrace geeft energie, is rustgevend, elegant en vol liefde. 

Grace (Snatam Kaur)

SV 1600
!
grace snatam kaur
Grace (Snatam Kaur); Prachtig gezongen, ontroerend mooi. Heerlijk om naar te luisteren en om bij te mediteren Bij Ra Ma Da SA bijvoorbeeld. Hierbij wordt ook een speciale houding aangeraden die in het CD-hoesje wordt aangegeven.

Luister en geniet.....

 

Inner Peace (Ani Choying Drolma)

PH-11070
!
inner peace
Inner Peace (Ani Choying Drolma); Een prachtige CD met muziek en mantra's, melodieus gezongen door Ani Choying Drolma.
Door het luisteren naar Inner Peace kan de geest zich richten op dharma, kan het beoefenen van dharma het pad zelf worden, kan het pad helderheid brengen in verwarring, kan verwarring veranderen in wijsheid en inzicht. Deze CD bevat vier mantra's: Namo Ratna Traya Ya. - Om Amarani Jevan Soha - Om Tare Tuttare Ture Soha - Om Mani Padme Hung. Alle CD's van Ani Choying Drolma.

Into Silence (Deva Premal)

M 1258
!
into_silence
Into Silence (Deva Premal); The Meditation Music of Deva Premal. De mooiste meditatie, healing, mantra's van Deva Premal op deze prachtige verzamel CD.


 

 

Mantras & Rituals (Sarva-Antah)

ORM 65422
!
mantras and rituals
Mantras & Rituals (Sarva-Antah); Sarva-Antah zingt acht mantra's met bijbehorende rituelen die gezongen kunnen worden tijdens een bijeenkomst of viering.

Een ritueel is een handeling die ons helpt om onze intentie duidelijk en voelbaar te maken. Een prachtige combinatie met mantra's of chants die dezelfde intentie hebben! Mudra's zijn symbolen met een diepere betekenis (Mudra betekent zegel of gebaar). De gebaren die de Buddha afbeeldingen weergeven zijn zichtbare hulpmiddelen tot een diepere laag. In het CD-boekje staat het basis principe van een ritueel en de intentie beschreven. Er zijn echter talloze mogelijkheden: wees creatief en voer het ritueel uit met eigen inbreng!

Mantras 1 (Henry Marshall)

ORS 29427 A B
!
mantras magical songs of power
Mantras Magical Songs of Power (Henry Marshall): Deze met zorg uitgekozen mantra's omvatten traditionele gezangen uit de Himalaya, gebeden, hymnen, wiegeliedjes en geïnspireerde composities.

Zonder hun Oosterse oorsprong aan te tasten, zijn deze mantra's aangepast door en voor de stemmen, muziekinstrumenten, smaak en levensritme van het Westen. Elke mantra heeft een speciale intentie. Ze worden je aangeboden met de bedoeling je te inspireren om mee te zingen, zodat je hun weldaad zelf kunt ervaren.

Mantras 2 (Henry Marshall)

ORS 52012
!
52012_ors
Mantras 2 to Change Your World (Henry Marshall); De acht mantras op deze CD mixt de heilige geluiden uit het Oosten met stemmen, muzikale instrumenten en ritmen van het Westen.

Elke mantra is uniek en heeft een bepaald doel. Zing mee en ervaar wat het voor u kan betekenen. Deze CD is voorzien van met een uitgebreid boekje met de betekenis en woorden van elke mantra in het Engels, Duits, Frans, Spaans en Nederlands.

Mantras 3 (Henry Marshall)

ORS 55702
!
55702_ors
Mantras 3 a Little Bit of Heaven (Henry Marshall); Acht krachtige, goddelijke mantras met koor, zang, gitaar, percussie, keyboard, viool, fluit en accordeon.

De tekst van elke mantra is vertaald in 13 talen; alle Europese talen, Arabisch, Chinees, Japans en Russisch en staat in het boekje.

 

 

Mantras 4 Inner Peace (Henry Marshall)

ORS 54522
!
mantras 4 inner peace
Mantras 4 Inner Peace (Henry Marshall); Deze mantras zijn heilige Oosterse teksten, gezongen op prachtige Westerse muziek.

Ze zijn gemaakt om negatieve gedachten en negatieve gevoelens te elimineren en geven een weldadige innerlijke vrede. Er zijn vier lange mantras, uitgebreid vertaald in negen talen.

Mantras 5 Happiness (Henry Marshall)

ORM 62372
!
mantras5
Mantras 5 happiness (Henry Marshall); Vier prachtige, krachtige Mantra’s om het hart te openen en de ziel te voeden. Met koor, vocalisten, gitaar, percussie, bas, fluit, saxofoon, klarinet. Elke Mantra heeft een specifiek doel – van Geluk tot Inspiratie, van het ontwikkelen van een Positief Perspectief tot het ervaren van Eenheid.

Ze helpen het lichaam te helen, de geest te ontspannen en het hart te openen. Zing mee en ervaar de weldadige voordelen zelf. Deze Mantra’s zijn heilige oosterse, gezongen teksten met westerse muziek. Ze elimineren negatieve gedachten en gevoelens.

Mantra's For Lovers (Henry Marshall)

ORM 62872
!
mantras for lovers
Mantra's for lovers (Henry Marshall): Deze mantras en begeleidende muziek geven harmonieuze blijheid, speelsheid en passie. Ze laten een stroom van spiritueel geluk ontspringen die voortkomt uit intimiteit en seksuele liefde.

Deze mantra’s zullen u helpen passie, vriendschap en liefde te delen. Elke Sanskriet mantra is in twee versies opgenomen (solo en met koor) en wordt voor de eerste keer ook uitgevoerd in het Engels! In het informatieboekje worden alle teksten in zes talen weergegeven.

Mantras For The Young At Heart (Sarva-Antah)

ORM 62792
!
mantrasyoungatheart
Mantras for the Young at Heart (Sarva-Antah); 8 bekende Tibetaanse Boedhistise en Hindoe mantras gezongen door Sarva-Antah en een groep getalenteerde kinderen samen met hun ouders.

U kunt onder andere luisteren naar mantras die wijsheid, inzicht en mededogen brengen, een liefdevolle verstandhouding stimuleren tussen ouders en hun kind(eren) of die de godin van de wijsheid eren. Totale speelduur van de CD is 52:58.

Mantras In Harmony (Bhakti Music)

ORM 65332
!
65332 mantrasharmony
Mantras in Harmony (Bhakti Music); Bhakti Music is een groep muzikanten opgericht door Deep. Zij componeert de muziek en schrijft nummers die zijn geïnspireerd door de wijsheid van de Indiase cultuur en teksten uit de Veda.
Op dit album staan mantras en spirituele liedjes in close harmonie gezongen en melodieën die u diep zullen raken en opvrolijken. Met begeleiding van gitaar, fluit, accordeon en viool. Deze CD werd eerder uitgebracht met de titel 'Deep in Love'. Tracklijst: Om Dum Durga Jai - Juta Jata Me Ganghadhari – Bhajo - Deep in Love - Namo Durasaye Devi - Tera Nam Dukhaban Janne - You Touch the Essence - Om Mata Kali - Listen Listen - Danyabad.

Mantras in Motion (Variuous)

NWCD 357
!
mantras in motion
Mantras in Motion (Variuous); Deze opname gemixed door DJ Leigh Wood is absoluut bijzonder, daar de 11 tracks een dansritme hebben. Voor het eerst is het niet de bedoeling dat u meezingt, maar dat u beweegt!

  

Mantras to Start the Day

ORM 62442
!
mantras to start the day
Mantras to Start the Day; Mantras om de nieuwe dag te begroeten en de dag te omarmen.
Veel mensen ervaren de ochtend als het beste moment van de dag. Dit album bevat 22 krachtige, heilige Hindoe chants en mantra’s om de dag goed te beginnen. Ze zijn bedoeld om zorgen te verjagen, spanningen te verminderen en intellectuele krachten te vergroten. Haal het beste uit de dag door het zingen van deze beschermende en helende mantra’s. In het bijgesloten boeklet staan de teksten van deze mantras.

Motion Of Devotion (Singing Buddhas)

0002005SB
!
motion of devotion
Motion of Devotion; The Singing Buddhas (Zwitserland) brengen u spirituele liederen, mantra’s uit verschillende culturen en tradities. Deze CD is ontstaan uit het pure samen zingen in zowel extase als stilte. Maak kennis met de aanstekelijke en gevoelige muziek die je in je hart raakt. Met speciaal gastoptreden van Peter Makena.

  • Shivoham is een traditionele sutra.
  • Haye Hame en Amadije zijn traditionele Afrikaanse gezangen.
  • Akkah Hu Akbar is een traditioneel Moslim gezang.
  • Jaya Jagatambe is een Zwitserse versie van de mantra die Godin Durga eert.
  • Nothing is said is een Osho song.
  • Govinda Hare is een Krishna Das mantra.
  • Jaj Ambe is een traditioneel Indiaas gezang.

Om Deeksha (Maneesh de Moor)

M 1162
!
om_deeksha
Om Deeksha (Maneesh de Moor): In het december nummer (2007) van het blad Happinez kreeg deze CD een erg positieve recensie! "Ik kon gewoon genieten van 'Om Deeksha' als muziek en tegelijk in mijn manier van werken zien en voelen wat het met mijn zenuwstelsel deed. Zo kan het dus ook!"

Het album van Maneesh de Moor en een groep van getalenteerde muzikanten is een vredige onderdompeling in het hart van het bewustzijn. De muziek op dit enig-in-zijn-soort album brengt “deeksha”, een vorm van heilige energie en gratie over. Dit bevordert de verandering en spirituele bewustwording diep van binnen.

Reaching In (Larisa Stow en Shaktitribe)

ORM 65282
!
reaching in
Reaching In (Larisa Stow en Shaktitribe) creëren een vloeiend samengaan van oude oosterse chants met moderne westerse muziek.
De CD bevat indrukwekkende mantra’s, teksten en chants over vrede en liefde in het Sanskriet, Aramees en Engels. In combinatie met Larisa’s fantastische stem een inspiratie voor hart en ziel.

Revival (Lama Tenzin Priyadarshi)

CD 33161
!
revival
Revival (Lama Tenzin Priyadarshi); Dit album is opgenomen door de Indiase monnik, Lama Tenzin Priyadarshi, in opdracht van de westerse volgelingen van Buddhadharma.
Het bijzondere van deze monnik is dat hij zijn voorhoofd met stof van de voeten van Guru insmeert, om hem op deze manier te eren. Lama kan zijn stem veranderen van het geluid van een kraai naar het geluid van een nachtegaal.

Saffron Blue (Rasa)

NE 2708
!
saffron blue
Saffron Blue (Rasa); Op hun prachtige nieuwe CD met 9 mantra’s of devotionele songs uit de Vaisnava traditie, neemt Rasa de luisteraar mee op een muzikale reis naar de spirituele hoogtepunten van het transcendente India.
Saffron Blue roept een sfeer op van hartstocht, door de harmonische contrapunt die vier vocalisten bieden voor Kim Water’s prachtige stem en Hans Christian’s virtuose instrumentale arrangementen.

Sapta Rasa (Surajit Das)

ORM 65242
!
sapta_rasa
Sapta Rasa (Surajit Das), seven moods of our mind. Indiase muziek is gebaseerd op twee principes: de raga en tala. Beide worden gebruikt om een stemming op te roepen (rasa). Ons leven wordt elke dag bepaald door stemmingen van waaruit we handelen.
Rasa is als de spiegel van het leven en beïnvloedt onze gevoelens en gedachtes. Op deze CD staan zeven traditionele Indiase mantra’s en rasa’s om ons leven weer in balans te brengen. Te horen zijn sitar, tabla, keyboard en didgeridoo.

Shaman Voice (Simone Kailani Bouvrot)

ETHIC 10507
!
shaman voice
Shaman Voice (Simone Kailani Bouvrot); De geweldig indrukwekkende stem van deze zangeres houd u vanaf de eerste toon gevangen.

De Sjamaanse mantra’s- van welke de oorsprong in Hawaii, Afrika en Australie liggen- nodigen met veel ritme uit tot meedansen en meezingen.

 

Shanti (Snatam Kaur)

SV 1200
!
shanti snatam kaur
Shanti (Snatam Kaur) Rustgevende en blij makende muziek. De Engelachtige stem van Snatam Kaur is heel bijzonder. Het lijkt erop dat zij met haar stem door al je Chakra's gaat..

Feel the Power!

 

Sharanam (Sudha and Maneesh de Moor)

MB 2912
!
sharanam
Sharanam (Sudha and Maneesh de Moor), Sacred Chants of Devotion, hier hoort u de geweldigde stem van Sudha samen met de meditatieve composities van Maneesh de Moor (Om Deeksha). Het resultaat is een serene CD met "Sankriet Devotional Chants".

Sharanam betekent vrij vertaald "overgeven aan"  De CD is een ode aan de "Divine Presence" die altijd in en om ons heen aanwezig is. Sharanam is gebasseerd op de krachtige Moola mantra en ander heilige gezangen. Deze CD kan ondersteuning bieden bij iedere vorm van Healing, Deeksha en meditatieve Yoga, maar ook bij diepe ontspanning of een "reis naar binnen".

Shunyata (Ashima)

ETHIC 10823
!
shuniyata
Shunyata (Ashima) Holy Mantras for Inner Serenity; Op deze CD zijn meditatieve Tibetaanse mantra’s voor innerlijke rust en spiritualiteit te horen.
Hoogtepunt op deze CD is een spirituele, 20 minuten durende versie van het bekende “Om Mani Peme Hum”.
Op een uiterst gevoelige manier weet deze Ashima met haar muziek een brug te slaan tussen de oosterse en westerse cultuur.

Songs Of Compassion-Tibetan Mantras (Sonia Loinsworth)

AQ 12089
!
songs_of_compassion
Songs of Compassion-Tibetan Mantras (Sonia Loinsworth): Padmasambhava en Avalokiteshvara Mantras. Woorden schieten te kort wanneer men de uitstekende stem wil beschrijven van Sonia Loinsworth. Haar heldere en sterke stem geven een rijke variëteit en intensiteit in de uitvoering van deze Tibetaanse mantra’s. Ervaar de Mantra's zoals u ze nog nooit heeft ervaren.

Deze muziek is zeer geschikt voor gebruik tijdens meditatie, massage, en yoga.

Guru Rinpoche Mantra (Sonia Loinsworth)

CD 12104
!
guru-rinpoche-mantra-sonia-loinsworth
Guru Rinpoche Mantra (Sonia Loinsworth)
Tibetaanse mantra's uit de tradities van het Indische-tantristische boeddhisme, die werd ingesteld door Tantra Meester Padmasambhava en een aantal andere Yogis in het jaar 800 in Tibet. Sonia Loinsworth schreef voor deze CD vijf nieuwe composities van de Guru Rinpoche Mantra. Met haar prachtige heldere en melodieuze stem begeleidt je in een “innerlijke meditatieve ruimte waarin ze je hart raakt”.

Spirit of Compassion (Dechen Shak–Dagsay)

ETHIC 10821
!
Dechen Shak-Dagsay The Spirit of Compassion is direct leverbaar.
Spirit of Compassion (Dechen Shak–Dagsay); The best of Dechen Ska-Dagsay op één CD. Dechen Shak-Dagsay weet als geen ander u de Power of Tibentan Mantras te laten ervaren.

 

 

Surrender (Samaya)

ORM 65502
!
surrender
Surrender (Samaya); Mantras en Love songs. Vijftien verschillende mantras. Allemaal gezongen in het Sanskrit, in verschillende tempoos. Geniet van de prachtige warme stem van Samaya.
De gebruikte instrumenten zijn gitaar, sitar, tabla en keyboard. Totale speelduur 60:31.

Tara Devi (Dechen Shak–Dagsay)

ETHIC 10601
!
tara devi
Tara van Devi Dechen Shak-Dagsay; The inner Journey towards ultimate happiness. Deze CD van de „tibetan voice” is gewijd aan de verering van de 21 Taras. Deze Mantra-CD is op zulke wijze ingericht, dat men alle gebeden en lofuitingen in liedvorm voor een Tara-Puja kan horen en ervan genieten.

Op de CD zijn voor het eerst gepubliceerde liederen voor de verering van de Tara opgenomen. De kunstenares zingt de Tara-Mantras in de volgorde, zoals die door Tibetanen ter verering van de Tara worden gebeden. Hierdoor is deze CD bijzonder geschikt voor een Para-Puja. Een prachtige (Tibetaanse) mantra CD van the Tibetan Voice Dechen Shak-Dagsay. Luister en geniet. Dit is de opvolger van de CD Dewa Che. (Track 6 duurt maar liefs 22 minuten).

Dit album heeft de Tibetan Music Award 2007 in de categorie "Best Spiritual/Devotional Album" gewonnen.

The Essence (Deva Premal & Mitten)

PM 14001
!
theessencepremal
The Essence (Deva Premal); Deze CD bevat 8 ballade-achtige nummers, ten gehore gebracht met haar gekende zoetgevooisde stem.
Gayatri Mantra, Om Asatoma , Tumare Darshan, Om Namo, Shima Shima, Sammasati, Yemaya Assessu, Gayatri Mantra (bonus version).

The Way Home (Devakant)

CD 30204
!
the way home devakant
The Way Home (Devakant); Een diepe samensmelting van heilige tradities uit de hele wereld. Ritmische melodieuze sutras en chants uit lang vervlogen tijden. De bansuri, shakuhachi, duduk, harp, drums en vocalen nodigen je uit thuis te komen diep in jezelf.

  

Liberation’s Door (Snatam Kaur)

Primeur
SV 2000
!
liberation_s_door_snatam_kaur
Liberation’s Door (Snatam Kaur) Na twee jaar stilte is er een nieuwe CD (2009) van Snatam Kaur Liberation’s Door, voornamelijk geschreven en opgenomen tijdens Snatam’s eerste zwangerschap.

Het bekende geluid van Snatam is op deze CD emotioneler en rijker dan alles wat wij van haar kennen. De bijdrage van GuruGanesha Singh met gitaar en achtergrondzang brengt diepte en kracht in de muziek.