Palaysia Productions
9789076541242
9789076541242
vraag-en-het-is-gegeven-eshter-jerry-hicks-1

Vraag en het is gegeven deel 1 DVD Esther and Jerry Hicks

Vraag en het is gegeven deel 1 DVD Esther & Jerry Hicks, The Great Expectations.

Een serie dvd's met de lezingen van Abraham, gebracht door Esther & Jerry Hicks. Elk deel bestaat uit 2 dvd's, met een totale speelduur van bijna 4 uur, volledig Nederlands ondertiteld. Elke dvd begint met een lezing van abraham, over de kracht van vibratie, hoe je je leven creƫert en hoe je met de stroom mee kunt gaan. Op humoristische en wijze manier beantwoordt abraham vervolgens vragen uit het publiek over alledaagse problemen en gebeurtenissen - maar dan vanuit het perspectief van oneindige liefde en intelligentie. Klik op beluister deze CD voor meer informatie over deze DVD en de trailer te zien.

Inhoud deel 1: Great expectations (grote verwachtingen) - 2 dvd's:

  • Opening, met daarin onder andere:
    - Wat doe ik verkeerd?
    - Moet ik het aantrekken volhouden?
    - Geef geen moer om de mening van anderen
  • Spelen met woede - Kan een acteur negatieve gevoelens spelen en toch het positieve aantrekken?
  • Boos op vader - Hoe komt hij van zijn negatieve gevoelen over zijn vader af?
  • Gevangen en de mond gesnoerd - je hebt je passie gevonden, maar je mag het niet uitvoeren en dat maakt je ziek.
  • Liever depressief dan woedend?
    - 68 seconden en de wet van de aantrekking
    - Oefen in dankgebeden
    - Waardeer elke stap die je neemt
    - Kevin "pwobeewde dappew te zijn"
  • De wet van de aantrekking en mijn behoeften
  • Hoe zijn de gekozenen ooit gekozen?
  • De mensen met hun focus tegenover de weerstandsloze dieren
  • Mantra's en "betekenisloze" woorden
  • Hij heeft ooit met zijn handen geheeld
  • Hoe kun je een effectievere leraar of een effectievere healer worden?
  • Trekken tieners moeilijkheden aan? Moeilijk om van te houden - alcohol, drugs en niet op tijd thuis...
  • Werkt de tijd nog steeds in haar voordeel nu ze ouder wordt? Tik...tak... het wezen van tijd, ouderdom, het uitdijende universum... Abraham helpt ons om grip te krijgen op de perceptie van tijd, de tijd langzamer te laten gaan en om vandaag door morgen heen te lopen.
  • Hoe sluiten de leringen van Abraham aan op het traditionele Christendom of welke religie dan ook.
  • Wat doe je wanneer je partner andere dingen wil dan jij?
  • Is het mogelijk om fysieke wetten te trotseren?
  • Kan de Wet van Aantrekkingskracht wetenschappelijk worden bewezen? Een gedetailleerde analyse van "de wet" en hoe emotie en materie op elkaar inwerken.

Vraag en het is gegeven dl 1 DVD Esther & Jerry Hicks